Galerijflat Coehoorn van Scheltingaweg 24 Heerenveen

Coehoorn van Scheltingaweg 24, 8442 EZ Heerenveen

72 m² Bouwjaar 1959 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Coehoorn van Scheltingaweg 24 is een galerijflat in Heerenveen, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
237 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€175.000 tot €200.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Coehoorn van Scheltingaweg 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Coehoorn van Scheltingaweg 24

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Heerenveen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Heerenveen

3725 Inwoners
2000 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2070 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Midden
36% Koopwoningen
3.694 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Coehoorn van Scheltingaweg 24

Vergelijkbare woningen in Heerenveen

Veelgestelde vragen over Coehoorn van Scheltingaweg 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Coehoorn van Scheltingaweg 24?

De prijsindicatie voor Coehoorn van Scheltingaweg 24 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Midden is €229.000. Dat komt neer op circa €3.181 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Coehoorn van Scheltingaweg 24 zich tot de wijk Midden?

Coehoorn van Scheltingaweg 24 is een galerijflat van 72 m² in de wijk Midden. De buurt telt 2.070 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.694 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Coehoorn van Scheltingaweg 24?

Coehoorn van Scheltingaweg 24 is een galerijflat in Midden, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Coehoorn van Scheltingaweg 24 vergeleken met de buurt?

Coehoorn van Scheltingaweg 24 heeft 72 m² woonoppervlakte en 237 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Coehoorn van Scheltingaweg 24 en wat betekent dat?

Coehoorn van Scheltingaweg 24 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-09-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Coehoorn van Scheltingaweg 24?

Coehoorn van Scheltingaweg 24 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Midden?

De wijk Midden in Heerenveen (Friesland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Midden?

Vanuit Coehoorn van Scheltingaweg 24 in Midden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.