Vrijstaande woning Nieuwburen 16 Heerenveen

Nieuwburen 16, 8442 CT Heerenveen

158 m² Bouwjaar 1935 7 kamers 4 slaapkamers Label UNKNOWN

Nieuwburen 16 is een vrijstaande woning in Heerenveen, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 304 m² en 7 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
304 m²
Inhoud
695 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Nieuwburen 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwburen 16

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Heerenveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Heerenveen

3035 Inwoners
2045 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2089 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Centrum
23% Koopwoningen
3.888 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwburen 16

Vergelijkbare woningen in Heerenveen

Veelgestelde vragen over Nieuwburen 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwburen 16?

De prijsindicatie voor Nieuwburen 16 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €207.000. Dat komt neer op circa €1.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwburen 16 zich tot de wijk Centrum?

Nieuwburen 16 is een vrijstaande woning van 158 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 2.089 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.888 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwburen 16?

Nieuwburen 16 is een vrijstaande woning in Centrum, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwburen 16 vergeleken met de buurt?

Nieuwburen 16 heeft 158 m² woonoppervlakte en 695 m³ inhoud. Het perceel is 304 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwburen 16 en wat betekent dat?

Nieuwburen 16 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Nieuwburen 16?

Nieuwburen 16 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Heerenveen (Friesland) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Nieuwburen 16 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.