Streetview Leeuwarderstraatweg 115 Heerenveen

Leeuwarderstraatweg 115, 8441 PK Heerenveen

185 m² Bouwjaar 1964 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Leeuwarderstraatweg 115 is een woonhuis in Heerenveen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 1322 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
1322 m²
Inhoud
670 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Leeuwarderstraatweg 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuwarderstraatweg 115

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerenveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Heerenveen

3810 Inwoners
1910 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1898 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Noord
53% Koopwoningen
1.291 Inwoners per km²

Locatie van Leeuwarderstraatweg 115

Vergelijkbare woningen in Heerenveen

Veelgestelde vragen over Leeuwarderstraatweg 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuwarderstraatweg 115?

De prijsindicatie voor Leeuwarderstraatweg 115 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Noord is €278.000. Dat komt neer op circa €1.503 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuwarderstraatweg 115 zich tot de wijk Noord?

Leeuwarderstraatweg 115 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Noord. De buurt telt 1.898 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuwarderstraatweg 115?

Leeuwarderstraatweg 115 is een woonhuis in Noord, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Leeuwarderstraatweg 115 vergeleken met de buurt?

Leeuwarderstraatweg 115 heeft 185 m² woonoppervlakte en 670 m³ inhoud. Het perceel is 1322 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuwarderstraatweg 115 en wat betekent dat?

Leeuwarderstraatweg 115 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-01-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leeuwarderstraatweg 115?

Leeuwarderstraatweg 115 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noord?

De wijk Noord in Heerenveen (Friesland) kenmerkt zich door 3.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noord?

Vanuit Leeuwarderstraatweg 115 in Noord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.