Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Inhoud
- 305 m³
- Kamers
- 3
Burgemeester van Lennepweg 153 is een bovenwoning in Heemstede, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €591.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Lennepweg 153
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
3.7 kmNieuw OverbosHet luxe appartementencomplex Nieuw Overbos is in 2014 opgeleverd en bestaat uit drie gebouwen: de Beuk, Linde en Denne.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Kennemerduin en omgeving is €591.000. Dat komt neer op circa €5.051 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester van Lennepweg 153 is een bovenwoning van 117 m² in de wijk Kennemerduin en omgeving. De buurt telt 702 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.649 inwoners per km².
Burgemeester van Lennepweg 153 is een bovenwoning in Kennemerduin en omgeving, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Burgemeester van Lennepweg 153 heeft 117 m² woonoppervlakte en 305 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Kennemerduin en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €591.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester van Lennepweg 153 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-10-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2177.44 kg/jaar.
Burgemeester van Lennepweg 153 heeft 3 kamers.
De wijk Kennemerduin en omgeving in Heemstede (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €591.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Burgemeester van Lennepweg 153 in Kennemerduin en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.