Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 1060 m²
- Kamers
- 4
Luttik Cie 53 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 1060 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Luttik Cie 53
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
4.7 kmDe prijsindicatie voor Luttik Cie 53 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Heemskerkerduin is €603.000. Dat komt neer op circa €4.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLuttik Cie 53 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Heemskerkerduin. De buurt telt 344 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 292 inwoners per km².
Luttik Cie 53 is een woonhuis in Heemskerkerduin, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Luttik Cie 53 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1060 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Heemskerkerduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Luttik Cie 53 heeft 4 kamers.
De wijk Heemskerkerduin in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Luttik Cie 53 in Heemskerkerduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Luttik Cie 53: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.8 km.
Recreatie nabij Heemskerkerduin: restaurant (1.2 km), cafe (2.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €515.000 tot €615.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Heemskerkerduin is €603.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Luttik Cie 53 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Heemskerkerduin. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2000, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen