Streetview Strengweg 50 Heemskerk

Strengweg 50, 1969 MG Heemskerk

73 m² Bouwjaar 2021

Strengweg 50 is een appartement in Heemskerk, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
73 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Strengweg 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Heemskerk

870 Inwoners
330 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
344 Woningvoorraad
€603.000 Gem. woningwaarde Heemskerkerduin
88% Koopwoningen
292 Inwoners per km²

Locatie van Strengweg 50

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Strengweg 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Strengweg 50?

De gemiddelde woningwaarde in Heemskerkerduin is €603.000. Dat komt neer op circa €8.260 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Strengweg 50 zich tot de wijk Heemskerkerduin?

Strengweg 50 is een appartement van 73 m² in de wijk Heemskerkerduin. De buurt telt 344 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 292 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Strengweg 50?

Strengweg 50 is een appartement in Heemskerkerduin, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Strengweg 50 vergeleken met de buurt?

Strengweg 50 heeft 73 m² woonoppervlakte. In Heemskerkerduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Heemskerkerduin?

De wijk Heemskerkerduin in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heemskerkerduin?

Vanuit Strengweg 50 in Heemskerkerduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heemskerkerduin?

Zorg en onderwijs in de buurt van Strengweg 50: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Heemskerkerduin?

Recreatie nabij Heemskerkerduin: restaurant (1.2 km), cafe (2.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Strengweg 50?

Een woningrapport voor Strengweg 50 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Heemskerkerduin. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2021, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.