Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 425 m²
Voorweg 48 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en een perceel van 425 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Voorweg 48
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heemskerkerduin is €603.000. Dat komt neer op circa €5.532 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVoorweg 48 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Heemskerkerduin. De buurt telt 344 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 292 inwoners per km².
Voorweg 48 is een woonhuis in Heemskerkerduin, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Voorweg 48 heeft 109 m² woonoppervlakte. Het perceel is 425 m². In Heemskerkerduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Heemskerkerduin in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Voorweg 48 in Heemskerkerduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Voorweg 48: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.8 km.
Recreatie nabij Heemskerkerduin: restaurant (1.2 km), cafe (2.4 km).
Een woningrapport voor Voorweg 48 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Heemskerkerduin. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1959, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.