Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 239 m²
- Perceeloppervlakte
- 367 m²
Beyaertlaan 25 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m² en een perceel van 367 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €829.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beyaertlaan 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
5.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
5.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud Haarlem is €829.000. Dat komt neer op circa €3.469 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeyaertlaan 25 is een woonhuis van 239 m² in de wijk Oud Haarlem. De buurt telt 70 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 275 inwoners per km².
Beyaertlaan 25 is een woonhuis in Oud Haarlem, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Beyaertlaan 25 heeft 239 m² woonoppervlakte. Het perceel is 367 m². In Oud Haarlem ligt de gemiddelde woningwaarde op €829.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beyaertlaan 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Oud Haarlem in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €829.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Beyaertlaan 25 in Oud Haarlem bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beyaertlaan 25: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Oud Haarlem: restaurant (0.7 km), cafe (1.8 km).