Eengezinswoning, tussenwoning Schutterskwartier 37 Heemskerk

Schutterskwartier 37, 1967 KA Heemskerk

129 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Schutterskwartier 37 is een eengezinswoning, tussenwoning in Heemskerk, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 98 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
462 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schutterskwartier 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schutterskwartier 37

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Heemskerk

2950 Inwoners
1130 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1121 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde De Citadel
67% Koopwoningen
6.982 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schutterskwartier 37

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Schutterskwartier 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Schutterskwartier 37?

De prijsindicatie voor Schutterskwartier 37 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in De Citadel is €472.000. Dat komt neer op circa €3.659 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schutterskwartier 37 zich tot de wijk De Citadel?

Schutterskwartier 37 is een eengezinswoning, tussenwoning van 129 m² in de wijk De Citadel. De buurt telt 1.121 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schutterskwartier 37?

Schutterskwartier 37 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Citadel, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Schutterskwartier 37 vergeleken met de buurt?

Schutterskwartier 37 heeft 129 m² woonoppervlakte en 462 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Citadel ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schutterskwartier 37 en wat betekent dat?

Schutterskwartier 37 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schutterskwartier 37?

Schutterskwartier 37 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Citadel?

De wijk De Citadel in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Citadel?

Vanuit Schutterskwartier 37 in De Citadel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.