Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Stroomwal 8 Heemskerk

Stroomwal 8, 1967 JK Heemskerk

185 m² Bouwjaar 2009 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Stroomwal 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Heemskerk, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 353 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
353 m²
Inhoud
717 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€800.000 tot €900.000
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2016
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Stroomwal 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stroomwal 8

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.79 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin
Ja (128.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Heemskerk

2950 Inwoners
1130 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1121 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde De Citadel
67% Koopwoningen
6.982 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stroomwal 8

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Stroomwal 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Stroomwal 8?

De prijsindicatie voor Stroomwal 8 ligt rond €800.000 tot €900.000. De gemiddelde woningwaarde in De Citadel is €472.000. Dat komt neer op circa €2.551 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stroomwal 8 zich tot de wijk De Citadel?

Stroomwal 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 185 m² in de wijk De Citadel. De buurt telt 1.121 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stroomwal 8?

Stroomwal 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Citadel, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stroomwal 8 vergeleken met de buurt?

Stroomwal 8 heeft 185 m² woonoppervlakte en 717 m³ inhoud. Het perceel is 353 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Citadel ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stroomwal 8 en wat betekent dat?

Stroomwal 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stroomwal 8?

Stroomwal 8 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 128 m².

Hoe is de woningmarkt in De Citadel?

De wijk De Citadel in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Citadel?

Vanuit Stroomwal 8 in De Citadel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.