Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 246 m²
- Perceeloppervlakte
- 619 m²
Stroomwal 30 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m² en een perceel van 619 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stroomwal 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Citadel is €472.000. Dat komt neer op circa €1.919 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStroomwal 30 is een woonhuis van 246 m² in de wijk De Citadel. De buurt telt 1.121 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.982 inwoners per km².
Stroomwal 30 is een woonhuis in De Citadel, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Stroomwal 30 heeft 246 m² woonoppervlakte. Het perceel is 619 m². In De Citadel ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Citadel in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Stroomwal 30 in De Citadel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stroomwal 30: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij De Citadel: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Stroomwal 30 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Citadel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.