Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 263 m²
- Inhoud
- 613 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Vlieland 43 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 263 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vlieland 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
1 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
5.1 kmDe prijsindicatie voor Vlieland 43 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in De Wadden is €576.000. Dat komt neer op circa €3.273 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVlieland 43 is een woonhuis van 176 m² in de wijk De Wadden. De buurt telt 532 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.316 inwoners per km².
Vlieland 43 is een woonhuis in De Wadden, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Vlieland 43 heeft 176 m² woonoppervlakte en 613 m³ inhoud. Het perceel is 263 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In De Wadden ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vlieland 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Vlieland 43 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk De Wadden in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Vlieland 43 in De Wadden bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vlieland 43: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.7 km.