Streetview Euratomplein 137 Heemskerk

Euratomplein 137, 1966 SR Heemskerk

58 m² Bouwjaar 1980 Label A

Euratomplein 137 is een appartement in Heemskerk, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
58 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Euratomplein 137

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Euratomplein 137

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
52.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Heemskerk

2565 Inwoners
1280 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1288 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Zuidbroek
46% Koopwoningen
7.112 Inwoners per km²

Locatie van Euratomplein 137

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Euratomplein 137

Wat is de geschatte woningwaarde van Euratomplein 137?

De gemiddelde woningwaarde in Zuidbroek is €301.000. Dat komt neer op circa €5.190 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Euratomplein 137 zich tot de wijk Zuidbroek?

Euratomplein 137 is een appartement van 58 m² in de wijk Zuidbroek. De buurt telt 1.288 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.112 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Euratomplein 137?

Euratomplein 137 is een appartement in Zuidbroek, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Euratomplein 137 vergeleken met de buurt?

Euratomplein 137 heeft 58 m² woonoppervlakte. In Zuidbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Euratomplein 137 en wat betekent dat?

Euratomplein 137 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.51 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zuidbroek?

De wijk Zuidbroek in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidbroek?

Vanuit Euratomplein 137 in Zuidbroek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuidbroek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Euratomplein 137: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.4 km.