Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 433 m²
- Inhoud
- 650 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Suykers acker 167 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 433 m² en 6 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Suykers acker 167
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Waterakkers is €547.000. Dat komt neer op circa €2.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSuykers acker 167 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Waterakkers. De buurt telt 992 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.788 inwoners per km².
Suykers acker 167 is een woonhuis in Waterakkers, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Suykers acker 167 heeft 200 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 433 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Waterakkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Suykers acker 167 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Waterakkers in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Suykers acker 167 in Waterakkers bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Suykers acker 167: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Waterakkers: restaurant (1 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Suykers acker 167 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Waterakkers. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.