Streetview Hoogdorperweg 34 Heemskerk

Hoogdorperweg 34, 1965 ND Heemskerk

218 m² Bouwjaar 1987 Label C

Hoogdorperweg 34 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m² en een perceel van 380 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
380 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hoogdorperweg 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogdorperweg 34

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
144.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
203.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Heemskerk

1885 Inwoners
805 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
803 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Hoogdorp
84% Koopwoningen
5.414 Inwoners per km²

Locatie van Hoogdorperweg 34

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Hoogdorperweg 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogdorperweg 34?

De gemiddelde woningwaarde in Hoogdorp is €432.000. Dat komt neer op circa €1.982 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogdorperweg 34 zich tot de wijk Hoogdorp?

Hoogdorperweg 34 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Hoogdorp. De buurt telt 803 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.414 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogdorperweg 34?

Hoogdorperweg 34 is een woonhuis in Hoogdorp, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hoogdorperweg 34 vergeleken met de buurt?

Hoogdorperweg 34 heeft 218 m² woonoppervlakte. Het perceel is 380 m². In Hoogdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogdorperweg 34 en wat betekent dat?

Hoogdorperweg 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-03-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.23 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoogdorp?

De wijk Hoogdorp in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogdorp?

Vanuit Hoogdorperweg 34 in Hoogdorp bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoogdorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hoogdorperweg 34: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.