Streetview Doornenburg 59 Heemskerk

Doornenburg 59, 1965 BR Heemskerk

143 m² Bouwjaar 1980 Label C

Doornenburg 59 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 181 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
181 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Doornenburg 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doornenburg 59

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Heemskerk

1885 Inwoners
805 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
803 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Hoogdorp
84% Koopwoningen
5.414 Inwoners per km²

Locatie van Doornenburg 59

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Doornenburg 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Doornenburg 59?

De gemiddelde woningwaarde in Hoogdorp is €432.000. Dat komt neer op circa €3.021 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doornenburg 59 zich tot de wijk Hoogdorp?

Doornenburg 59 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Hoogdorp. De buurt telt 803 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.414 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doornenburg 59?

Doornenburg 59 is een woonhuis in Hoogdorp, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Doornenburg 59 vergeleken met de buurt?

Doornenburg 59 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 181 m². In Hoogdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doornenburg 59 en wat betekent dat?

Doornenburg 59 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoogdorp?

De wijk Hoogdorp in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogdorp?

Vanuit Doornenburg 59 in Hoogdorp bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoogdorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Doornenburg 59: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.