Galerijflat De Hoven 69 Heemskerk

De Hoven 69, 1965 BG Heemskerk

93 m² Bouwjaar 2004 3 kamers 2 slaapkamers Label A

De Hoven 69 is een galerijflat in Heemskerk, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
263 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor De Hoven 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Hoven 69

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
61.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Heemskerk

1885 Inwoners
805 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
803 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Hoogdorp
84% Koopwoningen
5.414 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Hoven 69

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over De Hoven 69

Wat is de geschatte woningwaarde van De Hoven 69?

De prijsindicatie voor De Hoven 69 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogdorp is €432.000. Dat komt neer op circa €4.645 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Hoven 69 zich tot de wijk Hoogdorp?

De Hoven 69 is een galerijflat van 93 m² in de wijk Hoogdorp. De buurt telt 803 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.414 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Hoven 69?

De Hoven 69 is een galerijflat in Hoogdorp, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Hoven 69 vergeleken met de buurt?

De Hoven 69 heeft 93 m² woonoppervlakte en 263 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Hoogdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Hoven 69 en wat betekent dat?

De Hoven 69 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Hoven 69?

De Hoven 69 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hoogdorp?

De wijk Hoogdorp in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogdorp?

Vanuit De Hoven 69 in Hoogdorp bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.