Bungalow, geschakelde woning Krayenhofflaan 37 Heemskerk

Krayenhofflaan 37, 1965 AD Heemskerk

97 m² Bouwjaar 1979 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Krayenhofflaan 37 is een bungalow, geschakelde woning in Heemskerk, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 173 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
173 m²
Inhoud
426 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Krayenhofflaan 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Krayenhofflaan 37

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.29 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Heemskerk

300 Inwoners
115 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
121 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Westertuinen
97% Koopwoningen
2.819 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Krayenhofflaan 37

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Krayenhofflaan 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Krayenhofflaan 37?

De prijsindicatie voor Krayenhofflaan 37 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Westertuinen is €555.000. Dat komt neer op circa €5.722 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Krayenhofflaan 37 zich tot de wijk Westertuinen?

Krayenhofflaan 37 is een bungalow, geschakelde woning van 97 m² in de wijk Westertuinen. De buurt telt 121 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.819 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Krayenhofflaan 37?

Krayenhofflaan 37 is een bungalow, geschakelde woning in Westertuinen, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Krayenhofflaan 37 vergeleken met de buurt?

Krayenhofflaan 37 heeft 97 m² woonoppervlakte en 426 m³ inhoud. Het perceel is 173 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Westertuinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Krayenhofflaan 37 en wat betekent dat?

Krayenhofflaan 37 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Krayenhofflaan 37?

Krayenhofflaan 37 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westertuinen?

De wijk Westertuinen in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westertuinen?

Vanuit Krayenhofflaan 37 in Westertuinen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.4 km.