Eengezinswoning, vrijstaande woning Kruipwilg 24 Heemskerk

Kruipwilg 24, 1964 MC Heemskerk

109 m² Bouwjaar 1928 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Kruipwilg 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Heemskerk, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 497 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
497 m²
Inhoud
313 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan park, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kruipwilg 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruipwilg 24

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Heemskerk

2415 Inwoners
1020 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1024 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Commandeurs
68% Koopwoningen
5.275 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kruipwilg 24

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Kruipwilg 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruipwilg 24?

De prijsindicatie voor Kruipwilg 24 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Commandeurs is €437.000. Dat komt neer op circa €4.009 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruipwilg 24 zich tot de wijk Commandeurs?

Kruipwilg 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 109 m² in de wijk Commandeurs. De buurt telt 1.024 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.275 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruipwilg 24?

Kruipwilg 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Commandeurs, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kruipwilg 24 vergeleken met de buurt?

Kruipwilg 24 heeft 109 m² woonoppervlakte en 313 m³ inhoud. Het perceel is 497 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Commandeurs ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruipwilg 24 en wat betekent dat?

Kruipwilg 24 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Kruipwilg 24?

Kruipwilg 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Commandeurs?

De wijk Commandeurs in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Commandeurs?

Vanuit Kruipwilg 24 in Commandeurs bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.