Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Vogelkers 70 Heemskerk

Vogelkers 70, 1964 KZ Heemskerk

131 m² Bouwjaar 1989 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Vogelkers 70 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Heemskerk, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 257 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
257 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vogelkers 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vogelkers 70

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Heemskerk

2415 Inwoners
1020 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1024 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Commandeurs
68% Koopwoningen
5.275 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vogelkers 70

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Vogelkers 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Vogelkers 70?

De prijsindicatie voor Vogelkers 70 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Commandeurs is €437.000. Dat komt neer op circa €3.336 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vogelkers 70 zich tot de wijk Commandeurs?

Vogelkers 70 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 131 m² in de wijk Commandeurs. De buurt telt 1.024 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.275 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vogelkers 70?

Vogelkers 70 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Commandeurs, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vogelkers 70 vergeleken met de buurt?

Vogelkers 70 heeft 131 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 257 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Commandeurs ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vogelkers 70 en wat betekent dat?

Vogelkers 70 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vogelkers 70?

Vogelkers 70 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Commandeurs?

De wijk Commandeurs in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Commandeurs?

Vanuit Vogelkers 70 in Commandeurs bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.