Streetview Kerkweg 129 Heemskerk

Kerkweg 129, 1964 JC Heemskerk

180 m² Bouwjaar 2017 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Kerkweg 129 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 325 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
325 m²
Inhoud
647 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kerkweg 129

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkweg 129

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
144.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Heemskerk

1485 Inwoners
775 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
778 Woningvoorraad
€330.000 Gem. woningwaarde Onderwijzersbuurt
67% Koopwoningen
8.078 Inwoners per km²

Locatie van Kerkweg 129

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Kerkweg 129

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkweg 129?

De prijsindicatie voor Kerkweg 129 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Onderwijzersbuurt is €330.000. Dat komt neer op circa €1.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkweg 129 zich tot de wijk Onderwijzersbuurt?

Kerkweg 129 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Onderwijzersbuurt. De buurt telt 778 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkweg 129?

Kerkweg 129 is een woonhuis in Onderwijzersbuurt, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kerkweg 129 vergeleken met de buurt?

Kerkweg 129 heeft 180 m² woonoppervlakte en 647 m³ inhoud. Het perceel is 325 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Onderwijzersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkweg 129 en wat betekent dat?

Kerkweg 129 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkweg 129?

Kerkweg 129 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Onderwijzersbuurt?

De wijk Onderwijzersbuurt in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Onderwijzersbuurt?

Vanuit Kerkweg 129 in Onderwijzersbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Onderwijzersbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkweg 129: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Onderwijzersbuurt?

Recreatie nabij Onderwijzersbuurt: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Kerkweg 129?

De prijsindicatie ligt rond €600.000 tot €700.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Onderwijzersbuurt is €330.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Kerkweg 129?

Een woningrapport voor Kerkweg 129 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Onderwijzersbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2017, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen