Streetview Beatrix van Dongenstraat 2 Heemskerk

Beatrix van Dongenstraat 2, 1962 TT Heemskerk

67 m² Bouwjaar 2024 Label A+++

Beatrix van Dongenstraat 2 is een appartement in Heemskerk, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
67 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Beatrix van Dongenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beatrix van Dongenstraat 2

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
62.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
24.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
76.6%
CO₂-emissie
5.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Heemskerk

2225 Inwoners
1005 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
979 Woningvoorraad
€373.000 Gem. woningwaarde Slotherenbuurt
57% Koopwoningen
7.019 Inwoners per km²

Locatie van Beatrix van Dongenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Beatrix van Dongenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Beatrix van Dongenstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Slotherenbuurt is €373.000. Dat komt neer op circa €5.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beatrix van Dongenstraat 2 zich tot de wijk Slotherenbuurt?

Beatrix van Dongenstraat 2 is een appartement van 67 m² in de wijk Slotherenbuurt. De buurt telt 979 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beatrix van Dongenstraat 2?

Beatrix van Dongenstraat 2 is een appartement in Slotherenbuurt, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Beatrix van Dongenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Beatrix van Dongenstraat 2 heeft 67 m² woonoppervlakte. In Slotherenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beatrix van Dongenstraat 2 en wat betekent dat?

Beatrix van Dongenstraat 2 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-06-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.8 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Slotherenbuurt?

De wijk Slotherenbuurt in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Slotherenbuurt?

Vanuit Beatrix van Dongenstraat 2 in Slotherenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Slotherenbuurt?