Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 296 m²
- Kamers
- 6
Rousselstraat 20 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 296 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €425.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rousselstraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
5.4 kmDe prijsindicatie voor Rousselstraat 20 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Steenstrapark is €425.000. Dat komt neer op circa €1.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRousselstraat 20 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Steenstrapark. De buurt telt 124 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.971 inwoners per km².
Rousselstraat 20 is een woonhuis in Steenstrapark, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rousselstraat 20 heeft 220 m² woonoppervlakte. Het perceel is 296 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Steenstrapark ligt de gemiddelde woningwaarde op €425.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rousselstraat 20 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-10-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Rousselstraat 20 heeft 6 kamers.
De wijk Steenstrapark in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €425.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Rousselstraat 20 in Steenstrapark bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rousselstraat 20: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.3 km.