Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Perceeloppervlakte
- 1177 m²
Rousselstraat 11 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m² en een perceel van 1177 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €425.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rousselstraat 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Steenstrapark is €425.000. Dat komt neer op circa €1.721 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRousselstraat 11 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Steenstrapark. De buurt telt 124 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.971 inwoners per km².
Rousselstraat 11 is een woonhuis in Steenstrapark, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rousselstraat 11 heeft 247 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1177 m². In Steenstrapark ligt de gemiddelde woningwaarde op €425.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Steenstrapark in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €425.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Rousselstraat 11 in Steenstrapark bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rousselstraat 11: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij Steenstrapark: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Rousselstraat 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Steenstrapark. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.