Streetview Mozartstraat 52 Heemskerk

Mozartstraat 52, 1962 AC Heemskerk

179 m² Bouwjaar 1959 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Mozartstraat 52 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 199 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
199 m²
Inhoud
632 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Mozartstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mozartstraat 52

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Heemskerk

1985 Inwoners
925 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
912 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Oosterzij
29% Koopwoningen
10.006 Inwoners per km²

Locatie van Mozartstraat 52

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Mozartstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Mozartstraat 52?

De prijsindicatie voor Mozartstraat 52 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterzij is €283.000. Dat komt neer op circa €1.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mozartstraat 52 zich tot de wijk Oosterzij?

Mozartstraat 52 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Oosterzij. De buurt telt 912 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.006 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mozartstraat 52?

Mozartstraat 52 is een woonhuis in Oosterzij, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mozartstraat 52 vergeleken met de buurt?

Mozartstraat 52 heeft 179 m² woonoppervlakte en 632 m³ inhoud. Het perceel is 199 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Oosterzij ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mozartstraat 52 en wat betekent dat?

Mozartstraat 52 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mozartstraat 52?

Mozartstraat 52 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterzij?

De wijk Oosterzij in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterzij?

Vanuit Mozartstraat 52 in Oosterzij bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.4 km.