Bovenwoning (appartement) Ruysdaelstraat 73 Heemskerk

Ruysdaelstraat 73, 1961 RM Heemskerk

86 m² Bouwjaar 2003 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Ruysdaelstraat 73 is een bovenwoning (appartement) in Heemskerk, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €380.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ruysdaelstraat 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruysdaelstraat 73

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
106.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.59 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Heemskerk

1645 Inwoners
965 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1028 Woningvoorraad
€380.000 Gem. woningwaarde Centrum
40% Koopwoningen
6.627 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruysdaelstraat 73

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Ruysdaelstraat 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruysdaelstraat 73?

De prijsindicatie voor Ruysdaelstraat 73 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €380.000. Dat komt neer op circa €4.419 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruysdaelstraat 73 zich tot de wijk Centrum?

Ruysdaelstraat 73 is een bovenwoning (appartement) van 86 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 1.028 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.627 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruysdaelstraat 73?

Ruysdaelstraat 73 is een bovenwoning (appartement) in Centrum, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ruysdaelstraat 73 vergeleken met de buurt?

Ruysdaelstraat 73 heeft 86 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €380.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruysdaelstraat 73 en wat betekent dat?

Ruysdaelstraat 73 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruysdaelstraat 73?

Ruysdaelstraat 73 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €380.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Ruysdaelstraat 73 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.