Streetview Deutzstraat 18 Heemskerk

Deutzstraat 18, 1961 NT Heemskerk

150 m² Bouwjaar 1968

Deutzstraat 18 is een appartement in Heemskerk, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €380.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
150 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Deutzstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Heemskerk

1645 Inwoners
965 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1028 Woningvoorraad
€380.000 Gem. woningwaarde Centrum
40% Koopwoningen
6.627 Inwoners per km²

Locatie van Deutzstraat 18

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Deutzstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Deutzstraat 18?

De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €380.000. Dat komt neer op circa €2.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deutzstraat 18 zich tot de wijk Centrum?

Deutzstraat 18 is een appartement van 150 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 1.028 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.627 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deutzstraat 18?

Deutzstraat 18 is een appartement in Centrum, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Deutzstraat 18 vergeleken met de buurt?

Deutzstraat 18 heeft 150 m² woonoppervlakte. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €380.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €380.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Deutzstraat 18 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Deutzstraat 18: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Centrum?

Recreatie nabij Centrum: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Deutzstraat 18?

Een woningrapport voor Deutzstraat 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1968, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.