Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Kamers
- 5
Gerrit van Assendelftstraat 21 is een appartement in Heemskerk, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €380.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gerrit van Assendelftstraat 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Centrum is €380.000. Dat komt neer op circa €2.375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGerrit van Assendelftstraat 21 is een appartement van 160 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 1.028 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.627 inwoners per km².
Gerrit van Assendelftstraat 21 is een appartement in Centrum, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Gerrit van Assendelftstraat 21 heeft 160 m² woonoppervlakte. Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €380.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gerrit van Assendelftstraat 21 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Gerrit van Assendelftstraat 21 heeft 5 kamers.
De wijk Centrum in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €380.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Gerrit van Assendelftstraat 21 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gerrit van Assendelftstraat 21: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.