Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
Koningin Julianaplein 11 is een woonhuis in Hedel, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en een perceel van 250 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianaplein 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
7.8 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
7.2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
8.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hedel is €394.000. Dat komt neer op circa €2.794 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Julianaplein 11 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Hedel. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².
Koningin Julianaplein 11 is een woonhuis in Hedel, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Koningin Julianaplein 11 heeft 141 m² woonoppervlakte. Het perceel is 250 m². In Hedel ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hedel in Hedel (Gelderland) kenmerkt zich door 4.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Koningin Julianaplein 11 in Hedel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Julianaplein 11: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 7.2 km.
Recreatie nabij Hedel: restaurant (1.6 km), cafe (2.6 km).
Een woningrapport voor Koningin Julianaplein 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hedel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1961, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.