Eengezinswoning, tussenwoning Koningin Maximahof 16 Hedel

Koningin Maximahof 16, 5321 TG Hedel

101 m² Bouwjaar 2017 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Koningin Maximahof 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hedel, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
90 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koningin Maximahof 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Maximahof 16

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (36.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Hedel

4470 Inwoners
1930 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Hedel
75% Koopwoningen
2.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningin Maximahof 16

Vergelijkbare woningen in Hedel

Veelgestelde vragen over Koningin Maximahof 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Maximahof 16?

De prijsindicatie voor Koningin Maximahof 16 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Hedel is €394.000. Dat komt neer op circa €3.901 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Maximahof 16 zich tot de wijk Hedel?

Koningin Maximahof 16 is een eengezinswoning, tussenwoning van 101 m² in de wijk Hedel. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Maximahof 16?

Koningin Maximahof 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hedel, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koningin Maximahof 16 vergeleken met de buurt?

Koningin Maximahof 16 heeft 101 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Het perceel is 90 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Hedel ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Maximahof 16 en wat betekent dat?

Koningin Maximahof 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-05-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Maximahof 16?

Koningin Maximahof 16 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 36 m².

Hoe is de woningmarkt in Hedel?

De wijk Hedel in Hedel (Gelderland) kenmerkt zich door 4.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hedel?

Vanuit Koningin Maximahof 16 in Hedel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.