Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1940
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 510 m²
Koningin Wilhelminastraat 43 is een woonhuis in Hedel, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 510 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminastraat 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
7.8 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
7.2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
8.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hedel is €394.000. Dat komt neer op circa €1.950 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Wilhelminastraat 43 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Hedel. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².
Koningin Wilhelminastraat 43 is een woonhuis in Hedel, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koningin Wilhelminastraat 43 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 510 m². In Hedel ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hedel in Hedel (Gelderland) kenmerkt zich door 4.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Koningin Wilhelminastraat 43 in Hedel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Wilhelminastraat 43: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 7.2 km.
Recreatie nabij Hedel: restaurant (1.6 km), cafe (2.6 km).
Een woningrapport voor Koningin Wilhelminastraat 43 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hedel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1940, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.