Eengezinswoning, geschakelde woning De Wielwijck 7 Hedel

De Wielwijck 7, 5321 GX Hedel

122 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

De Wielwijck 7 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Hedel, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 134 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
484 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor De Wielwijck 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Wielwijck 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.5%
CO₂-emissie
23.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (36.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Hedel

4470 Inwoners
1930 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Hedel
75% Koopwoningen
2.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Wielwijck 7

Vergelijkbare woningen in Hedel

Veelgestelde vragen over De Wielwijck 7

Wat is de geschatte woningwaarde van De Wielwijck 7?

De prijsindicatie voor De Wielwijck 7 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Hedel is €394.000. Dat komt neer op circa €3.230 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Wielwijck 7 zich tot de wijk Hedel?

De Wielwijck 7 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 122 m² in de wijk Hedel. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Wielwijck 7?

De Wielwijck 7 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Hedel, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is De Wielwijck 7 vergeleken met de buurt?

De Wielwijck 7 heeft 122 m² woonoppervlakte en 484 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Hedel ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Wielwijck 7 en wat betekent dat?

De Wielwijck 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Wielwijck 7?

De Wielwijck 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 36 m².

Hoe is de woningmarkt in Hedel?

De wijk Hedel in Hedel (Gelderland) kenmerkt zich door 4.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hedel?

Vanuit De Wielwijck 7 in Hedel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.