Eengezinswoning, eindwoning Jan Luykenstraat 2 Hazerswoude-Rijndijk

Jan Luykenstraat 2, 2394 XJ Hazerswoude-Rijndijk

109 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Jan Luykenstraat 2 is een eengezinswoning, eindwoning in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 161 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €345.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
161 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Beschutte ligging, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jan Luykenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Luykenstraat 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
122.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
123.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
36.2%
CO₂-emissie
25.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hazerswoude-Rijndijk

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Rijndijk

2290 Inwoners
995 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
993 Woningvoorraad
€345.000 Gem. woningwaarde Zonneveld
64% Koopwoningen
5.820 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Luykenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Rijndijk

Veelgestelde vragen over Jan Luykenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Luykenstraat 2?

De prijsindicatie voor Jan Luykenstraat 2 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Zonneveld is €345.000. Dat komt neer op circa €3.165 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Luykenstraat 2 zich tot de wijk Zonneveld?

Jan Luykenstraat 2 is een eengezinswoning, eindwoning van 109 m² in de wijk Zonneveld. De buurt telt 993 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Luykenstraat 2?

Jan Luykenstraat 2 is een eengezinswoning, eindwoning in Zonneveld, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jan Luykenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Jan Luykenstraat 2 heeft 109 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 161 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Zonneveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €345.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Luykenstraat 2 en wat betekent dat?

Jan Luykenstraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-10-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Luykenstraat 2?

Jan Luykenstraat 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Zonneveld?

De wijk Zonneveld in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €345.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zonneveld?

Vanuit Jan Luykenstraat 2 in Zonneveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 0.9 km.