Streetview Guido Gezellestraat 4 Hazerswoude-Rijndijk

Guido Gezellestraat 4, 2394 TT Hazerswoude-Rijndijk

127 m² Bouwjaar 1966 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Guido Gezellestraat 4 is een woonhuis in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
449 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Guido Gezellestraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Guido Gezellestraat 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
143.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hazerswoude-Rijndijk

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Rijndijk

1110 Inwoners
525 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
535 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Rhynenburch
67% Koopwoningen
3.723 Inwoners per km²

Locatie van Guido Gezellestraat 4

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Rijndijk

Veelgestelde vragen over Guido Gezellestraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Guido Gezellestraat 4?

De gemiddelde woningwaarde in Rhynenburch is €342.000. Dat komt neer op circa €2.693 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guido Gezellestraat 4 zich tot de wijk Rhynenburch?

Guido Gezellestraat 4 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Rhynenburch. De buurt telt 535 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.723 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guido Gezellestraat 4?

Guido Gezellestraat 4 is een woonhuis in Rhynenburch, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Guido Gezellestraat 4 vergeleken met de buurt?

Guido Gezellestraat 4 heeft 127 m² woonoppervlakte en 449 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Rhynenburch ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Guido Gezellestraat 4 en wat betekent dat?

Guido Gezellestraat 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-09-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Guido Gezellestraat 4?

Guido Gezellestraat 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rhynenburch?

De wijk Rhynenburch in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rhynenburch?

Vanuit Guido Gezellestraat 4 in Rhynenburch bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 0.4 km.