Eengezinswoning, hoekwoning Watermanhof 8 Hazerswoude-Rijndijk

Watermanhof 8, 2394 PB Hazerswoude-Rijndijk

116 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Watermanhof 8 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 148 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
407 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Watermanhof 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Watermanhof 8

Tuin
Ja (41.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Rijndijk

1480 Inwoners
625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
622 Woningvoorraad
€408.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk
74% Koopwoningen
482 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Watermanhof 8

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Alphen aan den Rijn
Buurt
Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk
Postcode
2394 PB

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Rijndijk

Veelgestelde vragen over Watermanhof 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Watermanhof 8?

De prijsindicatie voor Watermanhof 8 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk is €408.000. Dat komt neer op circa €3.517 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Watermanhof 8 zich tot de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

Watermanhof 8 is een eengezinswoning, hoekwoning van 116 m² in de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk. De buurt telt 622 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Watermanhof 8?

Watermanhof 8 is een eengezinswoning, hoekwoning in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Watermanhof 8 vergeleken met de buurt?

Watermanhof 8 heeft 116 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Watermanhof 8 en wat betekent dat?

Watermanhof 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-04-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Watermanhof 8?

Watermanhof 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 41 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

De wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?