Streetview Weegschaalstraat 27 Hazerswoude-Rijndijk

Weegschaalstraat 27, 2394 NZ Hazerswoude-Rijndijk

117 m² Bouwjaar 1994

Weegschaalstraat 27 is een woonhuis in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en een perceel van 118 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
118 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Weegschaalstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hazerswoude-Rijndijk

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Rijndijk

1480 Inwoners
625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
622 Woningvoorraad
€408.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk
74% Koopwoningen
482 Inwoners per km²

Locatie van Weegschaalstraat 27

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Rijndijk

Veelgestelde vragen over Weegschaalstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Weegschaalstraat 27?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk is €408.000. Dat komt neer op circa €3.487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weegschaalstraat 27 zich tot de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

Weegschaalstraat 27 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk. De buurt telt 622 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weegschaalstraat 27?

Weegschaalstraat 27 is een woonhuis in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Weegschaalstraat 27 vergeleken met de buurt?

Weegschaalstraat 27 heeft 117 m² woonoppervlakte. Het perceel is 118 m². In Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

De wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

Vanuit Weegschaalstraat 27 in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Weegschaalstraat 27: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.4 km.