Eengezinswoning, hoekwoning Kreeftstraat 24 Hazerswoude-Rijndijk

Kreeftstraat 24, 2394 NB Hazerswoude-Rijndijk

170 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Kreeftstraat 24 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 527 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
527 m²
Inhoud
572 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€565.000 tot €665.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kreeftstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kreeftstraat 24

Tuin
Ja (450.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Rijndijk

1480 Inwoners
625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
622 Woningvoorraad
€408.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk
74% Koopwoningen
482 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kreeftstraat 24

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Alphen aan den Rijn
Buurt
Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk
Postcode
2394 NB

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Rijndijk

Veelgestelde vragen over Kreeftstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Kreeftstraat 24?

De prijsindicatie voor Kreeftstraat 24 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk is €408.000. Dat komt neer op circa €2.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kreeftstraat 24 zich tot de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

Kreeftstraat 24 is een eengezinswoning, hoekwoning van 170 m² in de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk. De buurt telt 622 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kreeftstraat 24?

Kreeftstraat 24 is een eengezinswoning, hoekwoning in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kreeftstraat 24 vergeleken met de buurt?

Kreeftstraat 24 heeft 170 m² woonoppervlakte en 572 m³ inhoud. Het perceel is 527 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kreeftstraat 24 en wat betekent dat?

Kreeftstraat 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kreeftstraat 24?

Kreeftstraat 24 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 450 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

De wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.