Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 81 m²
Zonneveldhof 4 is een appartement in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zonneveldhof 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
5.4 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
6.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk is €408.000. Dat komt neer op circa €5.037 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZonneveldhof 4 is een appartement van 81 m² in de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk. De buurt telt 622 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 482 inwoners per km².
Zonneveldhof 4 is een appartement in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Zonneveldhof 4 heeft 81 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zonneveldhof 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-09-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.98 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Zonneveldhof 4 in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zonneveldhof 4: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.4 km.