Streetview Groenestein 33 Hazerswoude-Rijndijk

Groenestein 33, 2394 AT Hazerswoude-Rijndijk

83 m² Bouwjaar 1957 Label F

Groenestein 33 is een woonhuis in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en een perceel van 234 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €505.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
234 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Groenestein 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenestein 33

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Hazerswoude-Rijndijk

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Rijndijk

720 Inwoners
350 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
286 Woningvoorraad
€505.000 Gem. woningwaarde Rijndijk
66% Koopwoningen
423 Inwoners per km²

Locatie van Groenestein 33

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Rijndijk

Veelgestelde vragen over Groenestein 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenestein 33?

De gemiddelde woningwaarde in Rijndijk is €505.000. Dat komt neer op circa €6.084 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenestein 33 zich tot de wijk Rijndijk?

Groenestein 33 is een woonhuis van 83 m² in de wijk Rijndijk. De buurt telt 286 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 423 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenestein 33?

Groenestein 33 is een woonhuis in Rijndijk, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Groenestein 33 vergeleken met de buurt?

Groenestein 33 heeft 83 m² woonoppervlakte. Het perceel is 234 m². In Rijndijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €505.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenestein 33 en wat betekent dat?

Groenestein 33 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de woningmarkt in Rijndijk?

De wijk Rijndijk in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €505.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijndijk?

Vanuit Groenestein 33 in Rijndijk bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijndijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Groenestein 33: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 4.6 km.