Streetview Rijndijk 278 Hazerswoude-Rijndijk

Rijndijk 278, 2394 AP Hazerswoude-Rijndijk

237 m² Bouwjaar 1969 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Rijndijk 278 is een woonhuis in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m², een perceel van 931 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €345.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
237 m²
Perceeloppervlakte
931 m²
Inhoud
1029 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Rijndijk 278

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijndijk 278

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hazerswoude-Rijndijk

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Rijndijk

2290 Inwoners
995 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
993 Woningvoorraad
€345.000 Gem. woningwaarde Zonneveld
64% Koopwoningen
5.820 Inwoners per km²

Locatie van Rijndijk 278

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Rijndijk

Veelgestelde vragen over Rijndijk 278

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijndijk 278?

De prijsindicatie voor Rijndijk 278 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Zonneveld is €345.000. Dat komt neer op circa €1.456 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijndijk 278 zich tot de wijk Zonneveld?

Rijndijk 278 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Zonneveld. De buurt telt 993 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijndijk 278?

Rijndijk 278 is een woonhuis in Zonneveld, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rijndijk 278 vergeleken met de buurt?

Rijndijk 278 heeft 237 m² woonoppervlakte en 1029 m³ inhoud. Het perceel is 931 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 59 m² per kamer. In Zonneveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €345.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijndijk 278 en wat betekent dat?

Rijndijk 278 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijndijk 278?

Rijndijk 278 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zonneveld?

De wijk Zonneveld in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €345.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zonneveld?

Vanuit Rijndijk 278 in Zonneveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 0.9 km.