Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 345 m²
- Perceeloppervlakte
- 915 m²
Rijndijk 81 A is een woonhuis in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 345 m² en een perceel van 915 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €505.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijndijk 81 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.2 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
4.6 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
1.9 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
6.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijndijk is €505.000. Dat komt neer op circa €1.464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijndijk 81 A is een woonhuis van 345 m² in de wijk Rijndijk. De buurt telt 286 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 423 inwoners per km².
Rijndijk 81 A is een woonhuis in Rijndijk, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rijndijk 81 A heeft 345 m² woonoppervlakte. Het perceel is 915 m². In Rijndijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €505.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rijndijk in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €505.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Rijndijk 81 A in Rijndijk bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijndijk 81 A: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 4.6 km.
Recreatie nabij Rijndijk: restaurant (1.9 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Rijndijk 81 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rijndijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.