Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Inhoud
- 370 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Burgemeester Smitweg 77 is een woonhuis in Hazerswoude-Dorp, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €616.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Smitweg 77
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.2 kmSupermarkt
2.9 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
3.2 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
12.1 kmRestaurant
2.6 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
11.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rietveldse polder is €616.000. Dat komt neer op circa €4.278 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Smitweg 77 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Rietveldse polder. De buurt telt 246 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 101 inwoners per km².
Burgemeester Smitweg 77 is een woonhuis in Rietveldse polder, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Burgemeester Smitweg 77 heeft 144 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rietveldse polder ligt de gemiddelde woningwaarde op €616.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Smitweg 77 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Burgemeester Smitweg 77 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Rietveldse polder in Hazerswoude-Dorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €616.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Burgemeester Smitweg 77 in Rietveldse polder bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 3.2 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Smitweg 77: ziekenhuis op 12.1 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 3.2 km, middelbare school op 3.1 km.