Streetview Burgemeester Smitweg 20 Hazerswoude-Dorp

Burgemeester Smitweg 20, 2391 NE Hazerswoude-Dorp

176 m² Bouwjaar 1970 Label NOTNEEDED

Burgemeester Smitweg 20 is een woonhuis in Hazerswoude-Dorp, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 1485 m². Het energielabel is NOTNEEDED. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €616.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
1485 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Smitweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Smitweg 20

Energielabel

Energieklasse
NOTNEEDED

Bereikbaarheid in Hazerswoude-Dorp

Onderwijs

Basisschool

3.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.1 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.7 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Dorp

720 Inwoners
250 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
246 Woningvoorraad
€616.000 Gem. woningwaarde Rietveldse polder
92% Koopwoningen
101 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Smitweg 20

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Dorp

Veelgestelde vragen over Burgemeester Smitweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Smitweg 20?

De gemiddelde woningwaarde in Rietveldse polder is €616.000. Dat komt neer op circa €3.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Smitweg 20 zich tot de wijk Rietveldse polder?

Burgemeester Smitweg 20 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Rietveldse polder. De buurt telt 246 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 101 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Smitweg 20?

Burgemeester Smitweg 20 is een woonhuis in Rietveldse polder, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Smitweg 20 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Smitweg 20 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1485 m². In Rietveldse polder ligt de gemiddelde woningwaarde op €616.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Smitweg 20 en wat betekent dat?

Burgemeester Smitweg 20 heeft energielabel NOTNEEDED. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Rietveldse polder?

De wijk Rietveldse polder in Hazerswoude-Dorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €616.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rietveldse polder?

Vanuit Burgemeester Smitweg 20 in Rietveldse polder bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 3.2 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rietveldse polder?