Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 316 m²
- Perceeloppervlakte
- 6560 m²
Burgemeester den Hollanderweg 1 is een woonhuis in Hazerswoude-Dorp, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 316 m² en een perceel van 6560 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €616.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester den Hollanderweg 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.2 kmSupermarkt
2.9 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
3.2 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
12.1 kmRestaurant
2.6 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
11.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rietveldse polder is €616.000. Dat komt neer op circa €1.949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester den Hollanderweg 1 is een woonhuis van 316 m² in de wijk Rietveldse polder. De buurt telt 246 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 101 inwoners per km².
Burgemeester den Hollanderweg 1 is een woonhuis in Rietveldse polder, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Burgemeester den Hollanderweg 1 heeft 316 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6560 m². In Rietveldse polder ligt de gemiddelde woningwaarde op €616.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester den Hollanderweg 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Rietveldse polder in Hazerswoude-Dorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €616.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Burgemeester den Hollanderweg 1 in Rietveldse polder bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 3.2 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester den Hollanderweg 1: ziekenhuis op 12.1 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 3.2 km, middelbare school op 3.1 km.