Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 3846 m²
- Inhoud
- 755 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Burgemeester Ten Heuvelhofweg 88 is een woonhuis in Hazerswoude-Dorp, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 3846 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €616.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Ten Heuvelhofweg 88
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.2 kmSupermarkt
2.9 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
3.2 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
12.1 kmRestaurant
2.6 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
11.7 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester Ten Heuvelhofweg 88 ligt rond €815.000 tot €915.000. De gemiddelde woningwaarde in Rietveldse polder is €616.000. Dat komt neer op circa €3.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Ten Heuvelhofweg 88 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Rietveldse polder. De buurt telt 246 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 101 inwoners per km².
Burgemeester Ten Heuvelhofweg 88 is een woonhuis in Rietveldse polder, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Burgemeester Ten Heuvelhofweg 88 heeft 197 m² woonoppervlakte en 755 m³ inhoud. Het perceel is 3846 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Rietveldse polder ligt de gemiddelde woningwaarde op €616.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Ten Heuvelhofweg 88 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-04-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Burgemeester Ten Heuvelhofweg 88 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Rietveldse polder in Hazerswoude-Dorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €616.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Burgemeester Ten Heuvelhofweg 88 in Rietveldse polder bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 3.2 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.