Tussenverdieping Maria van Hongarijelaan 5 Hazerswoude-Dorp

Maria van Hongarijelaan 5, 2391 EJ Hazerswoude-Dorp

78 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label UNKNOWN

Maria van Hongarijelaan 5 is een tussenverdieping in Hazerswoude-Dorp, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €419.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
168 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Maria van Hongarijelaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maria van Hongarijelaan 5

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Hazerswoude-Dorp

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Dorp

1725 Inwoners
785 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
817 Woningvoorraad
€419.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Hazerswoude-Dorp
64% Koopwoningen
156 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maria van Hongarijelaan 5

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Alphen aan den Rijn
Buurt
Buitengebied Hazerswoude-Dorp
Postcode
2391 EJ

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Dorp

Veelgestelde vragen over Maria van Hongarijelaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Maria van Hongarijelaan 5?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Hazerswoude-Dorp is €419.000. Dat komt neer op circa €5.372 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maria van Hongarijelaan 5 zich tot de wijk Buitengebied Hazerswoude-Dorp?

Maria van Hongarijelaan 5 is een tussenverdieping van 78 m² in de wijk Buitengebied Hazerswoude-Dorp. De buurt telt 817 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 156 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maria van Hongarijelaan 5?

Maria van Hongarijelaan 5 is een tussenverdieping in Buitengebied Hazerswoude-Dorp, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Maria van Hongarijelaan 5 vergeleken met de buurt?

Maria van Hongarijelaan 5 heeft 78 m² woonoppervlakte en 168 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Buitengebied Hazerswoude-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €419.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maria van Hongarijelaan 5 en wat betekent dat?

Maria van Hongarijelaan 5 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Maria van Hongarijelaan 5?

Maria van Hongarijelaan 5 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Hazerswoude-Dorp?

De wijk Buitengebied Hazerswoude-Dorp in Hazerswoude-Dorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €419.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Hazerswoude-Dorp?

Vanuit Maria van Hongarijelaan 5 in Buitengebied Hazerswoude-Dorp bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.