Benedenwoning Jacoba van Beyerenlaan 1 Hazerswoude-Dorp

Jacoba van Beyerenlaan 1, 2391 EH Hazerswoude-Dorp

67 m² Bouwjaar 1991 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Jacoba van Beyerenlaan 1 is een benedenwoning in Hazerswoude-Dorp, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €419.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jacoba van Beyerenlaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacoba van Beyerenlaan 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
99.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.11 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hazerswoude-Dorp

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Dorp

1725 Inwoners
785 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
817 Woningvoorraad
€419.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Hazerswoude-Dorp
64% Koopwoningen
156 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacoba van Beyerenlaan 1

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Alphen aan den Rijn
Buurt
Buitengebied Hazerswoude-Dorp
Postcode
2391 EH

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Dorp

Veelgestelde vragen over Jacoba van Beyerenlaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacoba van Beyerenlaan 1?

De prijsindicatie voor Jacoba van Beyerenlaan 1 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Hazerswoude-Dorp is €419.000. Dat komt neer op circa €6.254 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacoba van Beyerenlaan 1 zich tot de wijk Buitengebied Hazerswoude-Dorp?

Jacoba van Beyerenlaan 1 is een benedenwoning van 67 m² in de wijk Buitengebied Hazerswoude-Dorp. De buurt telt 817 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 156 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacoba van Beyerenlaan 1?

Jacoba van Beyerenlaan 1 is een benedenwoning in Buitengebied Hazerswoude-Dorp, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jacoba van Beyerenlaan 1 vergeleken met de buurt?

Jacoba van Beyerenlaan 1 heeft 67 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Buitengebied Hazerswoude-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €419.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacoba van Beyerenlaan 1 en wat betekent dat?

Jacoba van Beyerenlaan 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacoba van Beyerenlaan 1?

Jacoba van Beyerenlaan 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Hazerswoude-Dorp?

De wijk Buitengebied Hazerswoude-Dorp in Hazerswoude-Dorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €419.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.