Streetview Kiliaen van Rensselaerln 4 Hasselt

Kiliaen van Rensselaerln 4, 8061 KJ Hasselt

174 m² Bouwjaar 1999

Kiliaen van Rensselaerln 4 is een woonhuis in Hasselt, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 212 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
212 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kiliaen van Rensselaerln 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hasselt

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

9.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

7.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

12 km

Buurtinformatie in Hasselt

935 Inwoners
415 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
466 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Hasselt Dedemsvaart-Zuid
53% Koopwoningen
2.844 Inwoners per km²

Locatie van Kiliaen van Rensselaerln 4

Vergelijkbare woningen in Hasselt

Veelgestelde vragen over Kiliaen van Rensselaerln 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Kiliaen van Rensselaerln 4?

De gemiddelde woningwaarde in Hasselt Dedemsvaart-Zuid is €234.000. Dat komt neer op circa €1.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kiliaen van Rensselaerln 4 zich tot de wijk Hasselt Dedemsvaart-Zuid?

Kiliaen van Rensselaerln 4 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Hasselt Dedemsvaart-Zuid. De buurt telt 466 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.844 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kiliaen van Rensselaerln 4?

Kiliaen van Rensselaerln 4 is een woonhuis in Hasselt Dedemsvaart-Zuid, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kiliaen van Rensselaerln 4 vergeleken met de buurt?

Kiliaen van Rensselaerln 4 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 212 m². In Hasselt Dedemsvaart-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hasselt Dedemsvaart-Zuid?

De wijk Hasselt Dedemsvaart-Zuid in Hasselt (Overijssel) kenmerkt zich door 935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hasselt Dedemsvaart-Zuid?

Vanuit Kiliaen van Rensselaerln 4 in Hasselt Dedemsvaart-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 9.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hasselt Dedemsvaart-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kiliaen van Rensselaerln 4: ziekenhuis op 12.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 7.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hasselt Dedemsvaart-Zuid?