Eengezinswoning, hoekwoning Esdoornlaan 28 Harmelen

Esdoornlaan 28, 3481 BJ Harmelen

115 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Esdoornlaan 28 is een eengezinswoning, hoekwoning in Harmelen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 267 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
267 m²
Inhoud
406 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Esdoornlaan 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Esdoornlaan 28

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
194.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
281.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.3 kg/m²

Tuin
Ja (112.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Harmelen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Harmelen

4465 Inwoners
1855 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1880 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Harmelen-Zuid (dorp)
82% Koopwoningen
5.593 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Esdoornlaan 28

Vergelijkbare woningen in Harmelen

Veelgestelde vragen over Esdoornlaan 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Esdoornlaan 28?

De prijsindicatie voor Esdoornlaan 28 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Harmelen-Zuid (dorp) is €405.000. Dat komt neer op circa €3.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Esdoornlaan 28 zich tot de wijk Harmelen-Zuid (dorp)?

Esdoornlaan 28 is een eengezinswoning, hoekwoning van 115 m² in de wijk Harmelen-Zuid (dorp). De buurt telt 1.880 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.593 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Esdoornlaan 28?

Esdoornlaan 28 is een eengezinswoning, hoekwoning in Harmelen-Zuid (dorp), gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Esdoornlaan 28 vergeleken met de buurt?

Esdoornlaan 28 heeft 115 m² woonoppervlakte en 406 m³ inhoud. Het perceel is 267 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Harmelen-Zuid (dorp) ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Esdoornlaan 28 en wat betekent dat?

Esdoornlaan 28 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Esdoornlaan 28?

Esdoornlaan 28 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 112 m².

Hoe is de woningmarkt in Harmelen-Zuid (dorp)?

De wijk Harmelen-Zuid (dorp) in Harmelen (Utrecht) kenmerkt zich door 4.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Harmelen-Zuid (dorp)?

Vanuit Esdoornlaan 28 in Harmelen-Zuid (dorp) bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.