Streetview Christiaan Huygensstraat 2 Harlingen

Christiaan Huygensstraat 2, 8861 JR Harlingen

177 m² Bouwjaar 1962

Christiaan Huygensstraat 2 is een woonhuis in Harlingen, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 590 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €196.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
590 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Christiaan Huygensstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Harlingen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

26.3 km

Buurtinformatie in Harlingen

1895 Inwoners
940 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1151 Woningvoorraad
€196.000 Gem. woningwaarde De Spiker en het industrieterrein Hermes
44% Koopwoningen
2.707 Inwoners per km²

Locatie van Christiaan Huygensstraat 2

Vergelijkbare woningen in Harlingen

Veelgestelde vragen over Christiaan Huygensstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Christiaan Huygensstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in De Spiker en het industrieterrein Hermes is €196.000. Dat komt neer op circa €1.107 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Christiaan Huygensstraat 2 zich tot de wijk De Spiker en het industrieterrein Hermes?

Christiaan Huygensstraat 2 is een woonhuis van 177 m² in de wijk De Spiker en het industrieterrein Hermes. De buurt telt 1.151 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.707 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Christiaan Huygensstraat 2?

Christiaan Huygensstraat 2 is een woonhuis in De Spiker en het industrieterrein Hermes, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Christiaan Huygensstraat 2 vergeleken met de buurt?

Christiaan Huygensstraat 2 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 590 m². In De Spiker en het industrieterrein Hermes ligt de gemiddelde woningwaarde op €196.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Spiker en het industrieterrein Hermes?

De wijk De Spiker en het industrieterrein Hermes in Harlingen (Friesland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €196.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Spiker en het industrieterrein Hermes?

Vanuit Christiaan Huygensstraat 2 in De Spiker en het industrieterrein Hermes bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Spiker en het industrieterrein Hermes?

Zorg en onderwijs in de buurt van Christiaan Huygensstraat 2: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.